• Zachęcamy do udziału w ankiecie

Drodzy Mieszkańcy,

Jesteśmy w trakcie opracowywania dokumentu pn. „Strategia Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Zachodniego Obszaru Integracji ".

Jednym z elementów ww. dokumentu jest analiza dotycząca potrzeb związanych z mobilnością naszych mieszkańców. Dlatego zależy nam na pozyskaniu bezpośrednio od Państwa, informacji zawartych w ankiecie, dotyczących transportu.

• Koncert muzyczny "W krainie Pani Muzyki"

Dnia 10 kwietnia w naszej szkole odbył się kolejny koncert z cyklu „W krainie Pani Muzyki”. Organizatorem wydarzenia było Lubuskie Biuro Koncertowe „Orfeusz”. Muzycy zaprezentowali dzieciom dwa instrumenty: skrzypce i kontrabas. Zabrali ich również w muzyczną opowieść o Wiolince – małej dziewczynce, która uwielbiała muzykę. Pewnego dnia podczas balu zorganizowanego przez Królową Muzykę, ktoś niechcący uszkodził skrzypce. Wiolinka szybko zorientowała się, że nie grają one tak jak wcześniej i o pomoc poprosiła Królową. Ta przyznała, jej rację, stwierdzając, że niestety instrument stracił duszę. Jedynym sposobem na uratowanie sytuacji było zabranie skrzypiec do lekarza instrumentów, czyli lutnika. Cała historia na szczęście dobrze się kończy. Skrzypce zostały naprawione.
            Dzieciom bardzo podobały się zarówno klasyczne jak i elektryczne instrumenty prezentowane przez artystów. Z chęcią nagra

• Piątek 19.04.2024
    • InstaLing