• I miejsce - piłka nożna chłopców klas IV-VI

• Rozpoczął się nowy rok szkolny a wraz z nim rozgrywki na różnych szczeblach. W czwartek 22 września 2023 r. na boisku piłkarskim w Ocicach uczniowie klas IV-VI zainaugurowali rozgrywki sportowe w ramach Mistrzostw SP Gminy Bolesławiec w roku szkolnym 2023/2024.

Do rywalizacji zgłosiły się  cztery drużyny chłopców z Bożejowic, Dąbrowy Bolesławieckiej, Kraśnika Dolnego i Ocic.

Wśród chłopców komplet zwycięstw na swoim koncie odnotowali nasi zawodnicy, zajmując tym samym pierwsze miejsce. Bramki zdobywali Antoni Kluczyński, Hubert Karaban,  Filip Jakieła oraz Gabriel Spraski.
              Najlepsze drużyny będą reprezentować naszą gminę podczas rozgrywek powiatowych. Gratulujemy i życzymy dalszego powodzenia.

Aleksandra Miżdal

• Spotkania z rodzicami

• Zgodnie z terminarzem pracy szkoły serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym roku szkolnym spotkania rodziców z wychowawcami klas.

Spotkania odbędą się w  czwartek (14.09.2023) o godz.16.00 w następujących salach:

- klasa 2 - Lidia Dąbal - sala nr 22

- klasa 3 - Aleksandra Frątczak - sala nr 10

- klasa 4 - Anna Lelko - sala nr 28

- klasa 5 - Aleksandra Miżdal - sala nr 29

- klasa 6 - Anna Kaluzka - sala nr 21

- klasa 7 - Anna Rudzik - sala nr 17

- klasa 8 - Katarzyna Kopania - sala nr 31

• WITAMY NOWY ROK SZKOLNY 2023/2024 NA WESOŁO!

• Wrzesień to czas powrotu do szkoły. Oficjalne otwarcie roku szkolnego 2023/2024 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bożejowicach, odbyło się 04 września 2023 roku, ale w inny sposób niż zawsze, z humorem.

Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnie wprowadzeniem pocztu flagowego, odśpiewaniem hymnu narodowego i powitaniem nauczycieli, rodziców, uczniów i zaproszonych gości przez przedstawicielkę Samorządu Uczniowskiego – Aleksandrę Różnicką.

Następnie uczennica klasy szóstej zapowiedziała występ  pt. ,, Dobro szkoły naszym dobrem”, w wykonaniu nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej w Bożejowicach.

Parodia pokazała prezentację reklamową nietypowych towarów dydaktycznych np.: różowe okulary, które zrewolucjonizowały proces dydaktyczny, a w szczególności system oceniania, zestaw do wbijania wiedzy  do głowy, przepuszczarkę uniwersalną do wpuszczania i wypuszczania wiadomości, strój super maskujący dla spóźnialskich, dyby szkolne, dzięki którym osiągnięto wysoki poziom dyscypliny w świecie i Europie.

W role aktorskie wcieliły się: Sylwia Marek- narrator, Aleksandra Frątczak, Agnieszka Żak, Lidia Dąbal, Katarzyna Kopania, Magdalena Zawada- Torba, Anna Kaluzka, Justyna Wasilewska, Anna Rudzik, Aleksandra Miżdal, Dagmara Szczepańska, Małgorzata Górak- prezenterki zestawów pomocy dydaktycznych na wesoło.

Kabaret został nagrodzony gromkimi brawami, a rekwizyty cieszyły się dużym zainteresowaniem rodziców i uczniów po wspaniałym przedstawieniu.

Brawom nie było końca.

Anna Rudzik