• Ubezpieczenie dla uczniów

• Informujemy, że Rada Rodziców w tym roku szkolnym wybrała jako ubezpieczyciela Towarzystwo InterRisk Vienna Insurance Grup. Poniżej prezentujemy Państwu ofertę w czterech wariantach i warunki ubezpieczenia. Państwo sami podejmujecie decyzję, z jakiego wariantu chcecie skorzystać i w jakiej wysokości składkę opłacacie. Następnie można dokonać samodzielnie płatności na podany w ofercie numer konta lub wpłacić u wychowawcy klasy. Termin wpłaty to 15 października 2022r. Ubezpieczenie obejmie czas od 1 września obecnego roku szkolnego.

polisa_2022.pdf

• Dzień kropki

• 15 września przypada Międzynarodowy Dzień Kropki. To wielka światowa akcja, ŚWIĘTO ODWAGI, KREATYWNOŚCI I ZABAWY. Motywem przewodnim tego dnia jest kropka z książki Petera Reynoldsa “The Dot”. Książeczka opowiada o kropce, która zmieniła świat małej Vashti, albo o Vashti, która dzięki kropce uwierzyła w siebie. W obchody Dnia Kropki zaangażowała się młodsza społeczność naszej szkoły-uczniowie z klas edukacji wczesnoszkolnej.

Tego właśnie dnia świętowaliśmy nie tylko powstanie znaku interpunkcyjnego, ale pragnęliśmy pobudzić dziecięcą wyobraźnię. Świętowanie rozpoczęliśmy od obejrzenia filmiku o małej Vashti, która uczy nas, że jesteśmy ważni, że należy wierzyć we własne siły i nie poddawać się zbyt szybko, a następnie podejmowaliśmy wiele działań, które miały pomóc dzieciom odkryć talenty, poznać ich mocne strony i je zaprezentować.

Zadbaliśmy również o to, by na elementach garderoby pojawiły się kropki. Bo w końcu był to dzień z KROPKĄ w roli głównej!

Było wesoło, było ciekawie i emocjonująco! Zobaczcie sami…..

Magdalena Zawada-Torba

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

• Wakacje minęły. Zostały piękne wspomnienia. Wypoczęci, z nowymi pokładami energii i siły do nauki oraz pracy wróciliśmy do szkoły. W dniu 01.09.2022r. o godzinie 9.00 w naszej szkole zadzwonił pierwszy tegoroczny dzwonek. Uczniowie klas 4-6, krótką akademią uczcili ten piękny dzień. Pani dyrektor powitała serdecznie uczniów i pracowników szkoły. Nowy rok szkolny będzie to czas pełen zmian, niespodzianek, wielu wrażeń i wyzwań, ale wiemy, że przy dobrej współpracy wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli wszystkiemu sprostamy. Wszystkim uczniom, a w szczególności tym, którzy dzisiaj rozpoczynają przygodę z nauką, życzymy powodzenia. Niech szkoła będzie dla Was miejscem wszechstronnego rozwoju, źródłem wiedzy oraz przyjaznym i bezpiecznym środowiskiem.

Powodzenia w roku szkolnym 2022/2023.

Magdalenia Zawada-Torba